ZA WSPÓLNĄ PRACĘ

pozostałe aktualności

Zobacz

Turnieje-Zawody

• W dniu  21.03.2011 drużyna naszej szkoły zwyciężyła w IV Wojewódzkim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w FUTSALU "Piłkarska Wiosna 2011" zdobywając Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Busku Zdroju.

Najlepszym bramkarzem Turnieju został nasz uczeń Przemysław Śliski.

skład drużyny: Kamil Guła, Przemysław Śliski, Marcin Kochański, Konrad Kopacki, Świech Adrian, Piotr Czupryn, Adrian Jankoski, Patryk Nowicki, Mateusz Kolarz, Zbigniew Janik, Łukasz Linowski, Bartosz Czarnecki.

Gratulujemy.

DSCN0159.JPG

DSC00683.JPG

DSCN0153.JPG

DSCN0155.JPG

DSC00681.JPG

• 17 marca na hali sportowej w Busku Zdroju odbył się IX Turniej im. Huberta Wagnera w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna chłopców w składzie:Adam Skuza, Marcin Kochański, Konrad Kopacki, Daniel Musiał, Darisz Wach, Tomasz Woźniak, Daniel Lamczyk, Zbigniew Janik, Rajczewski Rafał  zajęła III miejsce.

DSCN0148.JPG

DSC00674.JPG

• W dniu 03.03.2011r na hali sportowej w Busku Zdroju odbył się Drużynowy Turniej w Tenisa Stołowego, w którym uczestniczyła drużyna w składzie Piotr Czupryn, Daniel Musiał, Skuza Adam. Po emocjonujacych rozgrywkach zespół zajął II miejsce co daje awans do Finału Wojweódzkiego.

Gratulujemy

DSCN0134.JPG

• Dnia 23.02.2011r reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kopacki Konrad, Kochański Marcin, Skuza Adam, Wach Dariusz, Marzec Łukasz, Musiał Daniel, Paliś Jarosław,Janik Zbigniew, Woźniak Tomasz, Lamczyk Daniel zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Starosty Powiatu Buskiego.

Gratulujemy

• 31.01.2011 rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Szkoły chłopców w Tenisie Stołowym oraz Mistrzostwa Szkoły w grze FIFA 2011 z wykorzystaniem konsoli XBOX 360, która jest platformą zintegrowaną z usługą Xbox Live pozwalającą graczom na rywalizację w trybie online.Każdy gracz ma swoje konto, do którego może przypisać własną grafikę i styl gry. Każede konto jest opatrzone w specjalne punkty, które zbierane są poprzez spełnianie określonych kryteriów w grach. Wynik gracza ustala pozycję w światowym rankingu graczy.

DSC00553.JPG

DSC00554.JPG

DSC00556.JPG

DSC00557.JPG

DSC00558.JPG

DSC00562.JPG

• Dnia 14.12.2010 w Busku Zdroju rozegrany został turniej Szkół Ponadgimnazjalnych  o Puchar Starosty Buskiego w piłce halowej chłopców. Drużyna ZSP w składzie Przemysław Śliski,Guła Kamil, Konrad Kopacki, Adrian Świech, Piotr Czupryn. Mateusz Kolarz, Łukasz Owsiński, Czarnecki Bartosz, Marcin Kochański, Zbigniew Janik, Patryk Nowicki zwyciężyła w turnieju.Turniej rozgrywany był w dwóch grupach po trzy zespoły w każdej grupie. Spotkania trwały po15 minut. Zwycięscy grup awansowali do finału.Z grupy pierwszej do finału awansował ZSP w Stopnicy. Z grupy II awansowało LO Busko Zdrój. W finale spotkały się oba zespoły. W regulaminowym czasie spotkanie skończyło się remisem 2:2. O zwycięstwie ZSP Stopnica zadecydowały rzuty karne ( 3:2 dla ZSP Stopnica).Najlepszymi strzelcami rzutów karnych dla ZSP Stopnica byli Kamil Guła, Patryk Nowicki, Konrad Kopacki.

DSCN0072.JPG

DSCN0075.JPG

DSCN0077.JPG

• Dnia 28.09.2010 w Cudzynowicach odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Ponidzia. Drużyna naszej szkoły zajęła czwarte miejsce.W turnieju udział wzięło dziewięć drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu buskiego oraz kazimierskiego. Rozgrywki  przeprowadzone były w dwóch grupach przez trzy dni.

Gratulujemy

100_2524.JPG

100_2525.JPG

100_2523.JPG

• Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy w składzie Kolarz Mateusz, Guła Kamil, Janik Zbigniew, Nowicki Patryk, Rajca Piotr, Kochański Marcin, Godowski Grzegorz, Czarnecki Bartosz, Śliski Przemysław, Kopacki Konrad zajęła I miejsce w III Wojewódzkim Turnieju „Piłkarska Wiosna 2010" zdobywając Puchar dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku Zdroju.
    Turniej okazał się wielkim sukcesem dla naszej drużyny, która zaprezentowała wysoki poziom gry oraz szybkie i emocjonujące tempo na boisku Najlepszym strzelcem turnieju został Konrad Kopacki.

Gratulujemy wszystkim zapału i życzymy dalszych sukcesów.
  • Dnia 20.11.2009r reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w składzie Piotr Rajca, Zbigniew Janik, Kamil Mazur, Adrian Świech, Kamil Guła, Przemysław Śliski, Bartosz Czarnecki, Marcin Kochański, Darek Guździoł, Łukasz Badnarz, Dawid Klimczak, Mateusz Kolarz, Godowski Grzegorz, Łukasz Linowski trenowani przez mgr Jacka Ćwika zajęła I miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Buskiego.

W regulaminowym czasie gry rezultat był 0:0 zatem o pierwszym miejscu w rozgrywkach powiatowych zadecydowały rzuty karne.

100_1869.JPG

• Dnia 11.11.2009r na zaproszenie Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Busku Zdroju reprezentacja klas realizujących innowację pedagogiczną "Edukacja dla bezpieczeństwa" wzięła udział w XII Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości. Drużyna w składzie Bednarz Kamil, Mazur Kamil, Nowicki Patryk, Czarnecki Bartosz, Janik Zbigniew,Kopacki Konrad, Śliski Przemysław, Kolarz Mateusz, Linowski Łukasz,Świech Adrian  zajęła II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych.

Wyniki meczu:

Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych- Powiatowa Straż Pożarna                    1:0

Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych - Wojskowa Komenda Uzupełnień        4:0

Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych- Maxfarbek                                          1:1

rzuty karne Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych- Maxfarbek                         4:5

100_1820.JPG

100_1815.JPG

• W dniu 28 października 2009 r. w Staszowie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej. Mistrzostwa rozegrane zostały w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców.
    Mecze w kategorii dziewcząt rozegrane zostały na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie natomiast chłopcy grali na hali sportowej staszowskiego liceum. Jak zawsze zawody cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach a zwycięstwo w grupie dało awans do gry o finał.

Mistrzem Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej została drużyna chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy w składzie: Gadawski Patryk, Sztorc Dominik, Rajca Piotr, Kochański Marcin, Kopacki Konrad, Musiał Daniel, Wach Dariusz, Marzec Łukasz, Skuza Adam, Paliś Jarosław, Woźniak Tomasz. W rozgrywkach zdobyliśmy pierwsze miejsce nie przegrywając nawet jednego seta, pomimo wyrównanego poziomu. Na tych zawodach drużyna ZSP była bezkonkurencyjna. Mamy dobrych zawodników, posiadających duże umiejętności techniczne, potencjał, entuzjazm i zapał. Do wygranej zawodników poprowadził mgr Jacek Ćwik.

Drużyna dziewcząt w składzie: Guła Elżbieta, Gabiga Klaudia, Kuca Wioletta, Kielin Karolina, Tompór Emilia, Skórska Magdalena, Rokita Anna, Jaworska Ilona, Wach Sylwia V miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej. Gratulujemy i życzymy aby uzyskane zwycięstwo stało się zachętą do podejmowania kolejnych wyzwań i osiągania dalszych sukcesów.

100_1720.JPG

• W dniu 08.10.2009r uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy uczestniczyli w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które zorganizowane zostały w Busku Zdroju przez Szkolny Związek Sportowy.
    Zawody zostały podzielone na dwie kategorie: dziewczęta i chłopcy.W zmaganiach sportowych w drużynie chłopców udział wzięli: Chmura Ernest, Guła Kamil, Guździoł Dariusz, Nowicki Patryk, Siołek Paweł, Baran Mateusz, Czupryn Piotr, Czarnecki Bartosz, Śliski Przemysław, Kochański Marcin, Kulik Damian, Świątek Łukasz. Drużyna ta zdobyła I miejsce co dało jej awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15.10.2009r w Końskich. Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Dusza Marta, Dziurska Justyna, Tomaszewska Andżelika, Skrzypczyńska Natalia, Olszowy Agnieszka, Wróbel Paulina, Litwińska Magdalena, Narwojsz Dominika, Nowak Paulina, Wach Sylwia, Pawłowska Joanna, Krawczyk Marta, Lipiec Agata. Drużyna ta wywalczyła III miejsce i tym samym awansowała do finału wojewódzkiego w Końskich.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

• W dniu 17.10.09. męska drużyna naszego KLUBU została zaproszona do udziału w Turnieju Inauguracyjnym w Oleśnicy. Po zaciętym pojedynku ulegliśmy gospodarzom 3:2