pozostałe aktualności

Zobacz

Osiągnięcia spotrowe

2010/2011

• Pierwsze miejsce w IV Wojewódzkim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w FUTSALU "Piłkarska Wiosna 2011"
  • Trzecie miejsce dla drużyny siatkarzy w IX Turnieju im. Huberta Wagnera w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych.
  • Drugie miejsce w Drużynowym Turnieju w Tenisa Stołowego.
  • Pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Powiatu Buskiego.
  • Drużyna ZSP zajęła IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Ponidzia w Cudzynowicach

2009/2010

• Drużyna ZSP zajęła I miejsce w III Wojewódzkim Turnieju „Piłkarska Wiosna 2010" zdobywając Puchar dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku Zdroju.
  • Drużyna ZSP zajęła I miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Buskiego.
  • Drużyna ZSP zajęła II miejsce w XII Turnieju Piłki Nożnej  Służb Mundurowych zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości.
  • Drużyna ZSP w Stopnicy została  Mistrzem Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej Ludowych Zespołów Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Reprezentacja ZSP zdobyła I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • Reprezentacja ZSP zajęła II miejsce w Wojewódzkich Letnich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych w kategorii przeciągania liny- kobiety, V miejsce w sztafecie sprawnościowej oraz V miejsce w przeciąganiu liny- mężczyźni.
  • Reprezentacja ZSP zajęła V miejsce w Wojewódzkim Turnieju FESTSALU.
  • Reprezentacja ZSP zajęła IV miejsce w Turnieju Piłki Halowej o Puchar Starosty Buskiego.
  • Reprezentacja ZSP zajęła  III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej.
  • Drużyna ZSP w Stopnicy zajęła III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców w Cudzynowicach.
  • Drużyna ZSP zajęła V miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Świetokrzyskiego w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.Opatów 26.05.2009
  • Drużyna ZSP w Stopnicy zajęła III miejsce w II Międzypowiatowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego. Busko Zdrój 26-27.05.2009
  • Reprezentacja  ZSP zajęła V miejsce w Wojewódzkich Rozgrywkach LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Staszów 05.11.2008.Skład drużyny:Dariusz Wach, Daniel Musiał, Frankowicz Paweł, Kopacki Konrad, Dominik Sztorc, Kochański Marcin, Gadawski Partyk, Kobos Piotr, Kopeć Łukasz.Opiekun : Jacek Ćwik