Olimpiada Policyjna 2011

 

clip_image002_2.jpg

W dniu 16.04.2011 na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie rozegrany został trzeci etap, cieszącej się od kilku lat wysoką renomą Ogólnopolskiej „Olimpiady Policyjnej”, w której wzięli udział uczniowie klasy maturalnej „Edukacja dla bezpieczeństwa”: Magdalena Skórska i Mateusz Linowski wraz z nauczycielem przysposobienia obronnego mgr Zbigniewem Brzeskim i Jerzym Fabijańskim, którzy przygotowali i opiekowali się uczniami podczas wszystkich etapów olimpiady.

Dwustopniowe eliminacje olimpijskie wyłoniły laureatów i finalistów olimpiady. Jednym z tegorocznym finalistów został Mateusz Linowski, który w nagrodę za bardzo dobry wynik uzyskany w rywalizacji, otrzymał indeks Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie. Tym samym oznacza to, że zostanie przyjęty na wybrany kierunek stacjonarnych studiów pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie bez udziału w standardowym postępowaniu rekrutacyjnym.

Jesteśmy dumni z wyników ucznia, który świadomie dokonał wyboru, wytrwale pracował przygotowywując się do kolejnych etapów olimpiady i osiągnął sukces. Jak sam mówi nagroda w olimpiadzie jest zachęcająca i motywująca a my takich osiągnięć życzymy jak najwięcej.

Gratulujemy sukcesu.

IMG_3366.jpg

IMG_3368.jpg

IMG_3371.jpg

IMG_3373.jpg

IMG_3378.jpg